Prekių grąžinimas

Mūsų parduotuvėje prekės grąžinamos ir keičiamos pagal LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymą Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo".  Jeigu pastebėjote prekės defektą, arba trūkumą, susisiekite su mumis paštu parduotuve@hobicentras.lt arba telefonu 8 670 38444. Jūsų pageidavimu trūkumas bus arba pašalintas, arba prekė pakeista kita. Jei trūkumo pašalinti nepavyks, arba nebus prekės, kuria būtų galima ją pakeisti, Jūs galite prekę grąžinti ir atgauti visą jos pirkimo kainą, arba prekę pasilikti, bet gauti nuolaidą. Grąžinimo garantija netaikoma prekėms, kurios buvo sugadintos dėl netinkamo naudojimo.

Negalėdami garantuoti vienodo klientų monitorių spalvinio kalibravimo, nepriimame pretenzijų dėl atspalvių neatitikimo. 

Jei įsigijote prekę ir tiesiog persigalvojote, galite ją grąžinti, tačiau tik tuo atveju, jei ji nebuvo naudota, nebuvo sugadinta ir nėra praradusi prekinės išvaizdos. Tokiu atveju prekę turite grąžinti per 14 d. nuo užsakymo apmokėjimo, originalioje prekės ir siuntos pakuotėje, siųsti prekę atgal tik registruotu paštu ir pašto išlaidas sumokėti patys.

Atgal nepriimame ir pinigų negrąžiname už kokybiškas matuojamas ir karpomas prekes (drobes, audinius, juosteles).

Jeigu pastebėjote, kad trūksta prekių, arba įdėta ne Jūsų užsakyta prekė ar ji pažeista, susisiekite su mumis parduotuve@hobicentras.lt arba telefonu 8 670 38444 darbo dienomis nuo 10:00 iki 17:00 val.